Suknie ślubne: jaki styl wybrać? Romantyczne suknie ślubne – Pronovias ceny

sie 30, 2018 przez

Suknie ślubne: jaki styl wybrać? Romantyczne suknie ślubne – Pronovias ceny

Każda panna młoda pragnie, by jej suknia ślubna była wyjątkowa. Coraz częściej jednak rezygnujemy z tradycyjnych, bardzo zdobnych i bogatych sukni, na rzecz delikatniejszych i zwiewniejszych strojów.

Romantyczne suknie ślubne

Romantyczne suknie ślubne cechują się obcisłym, często koronkowym gorsetem, który dopełnia zwiewna spódnica. Jeszcze delikatniejszy charakter będzie miała suknia w stylu rustykalnym: dziewczęca, zwiewna, bez zbędnych zdobień, bogatych koronek i gorsetów. Miłośniczkom klasycznej elegancji z pewnością przypadną do gustu suknie w stylu angielskim, czyli połączenie gładkich materiałów z delikatnymi haftami i rozszerzaną dolną częścią sukienki.

suknie ślubne Pronovias ceny

Kobiety, które chcą czuć się naprawdę wyjątkowo, wybierają zwykle suknie o kroju tak zwanej “syreny” – obcisłe, rozszerzane dopiero w połowie łydek. Podobną elegancję zapewnią suknie w stylu Empire – proste, zwykle jedynie delikatnie rozszerzane u dołu, wykonywane z prostych, śnieżnobiałych tkanin. Jeśli chodzi o suknie ślubne Pronovias ceny zależą przede wszystkim od samego modelu, jak i również materiału wykonania, który pozwala na zwiększenie komfortu i wspaniałe układanie się tkaniny na ciele.