Jaki tort weselny wybrać? Torty weselne, ślubne Cukiernia Sowa. Masa whippak

wrz 3, 2018 przez

Jaki tort weselny wybrać? Torty weselne, ślubne Cukiernia Sowa. Masa whippak

Tort weselny jest jedną z najważniejszych atrakcji na przyjęciu z okazji zaślubin. Zwykle ma bardzo dostojny, bogaty wygląd, ze względu na dużą ilość gości preferuje się torty wielopoziomowe i bogato zdobione.

Torty ślubne Sowa

Jeśli chodzi o torty weselne Sowa oferuje najpiękniejsze wypieki, które same w sobie są dziełem sztuki. Torty ślubne Sowa to jednak nie tylko wygląd, ale przede wszystkim smak – aromatyczne dodatki, delikatne kremy i kruche spody to z pewnością cechy charakterystyczne cukierni.

Cukiernia Sowa torty weselne

Cukiernia Sowa torty weselne oferuje na zamówienie, także pod osobiste wytyczne klientów. Na śluby preferuje się torty pokryte białą polewą – taką jest masa ticino, która charakteryzuje się również wysoką plastycznością, dzięki czemu cukiernik ma możliwość uformowania z niej niebanalnych kształtów.

masa whippak

Nieco delikatniejsza jest masa whippak, która charakteryzuje się delikatnym, śmietanowym smakiem. Torty weselne to oczywiście także wnętrze: do wypełnienia tortów używa się najlepszej jakości kremów, owoców i alkoholi, które nadają wyśmienity smak, który nasi goście zapamiętają na długo.

Cena tortów weselnych.