Oryginalne słodkości na wesele – pierniczki ręcznie dekorowane. AniPasje

lip 11, 2018 przez

Oryginalne słodkości na wesele – pierniczki ręcznie dekorowane. AniPasje

Na każdym weselu znajdziemy mnóstwo słodkości i pysznych, domowych wypieków. Poza tradycyjnym tortem weselnym i kilkoma rodzajami ciast, możemy również swoje przyjęcie uatrakcyjnić nietuzinkowymi słodkościami, które wywodzą się z różnych zakątków Polski.

pierniczki ręcznie dekorowane

Alternatywą dla wielu rodzajów ciast jest postawienie sękacza na każdym ze stole: to ciasto przypominające kształtem choinkę, które może mierzyć nawet pół metra wysokości! Pokrojony już sękacz doskonale sprawdzi się w towarzystwie bardziej popularnych ciast weselnych, takich jak sernik czy makowiec. Możemy zdecydować się również na dodanie takich słodkości jak pierniczki ręcznie dekorowane lub małe babeczki wypełnione kremami i owocami.

AniPasje

Warto wybierać lokalnych, sprawdzonych dostawców, takich jak AniPasje, którzy wykonują na zamówienie spersonalizowane zdobienia oraz wykorzystują najlepszej jakości naturalne produkty. W miesiącach letnich możemy podać na deser także lody z dodatkami oraz zapełnić stoły świeżymi owocami, małymi galaretkami owocowymi lub wafelkami wypełnionymi śmietaną, truskawkami lub innymi niewielkimi owocami sezonowymi.