Potrzebny barman

paź 19, 2020 przez

Potrzebny barman

Poszukiwany barman na wesele Rybnik. Jako organizator imprez okolicznościowych podejmę dłuższą współpracę z barmanem na wesele w Rybniku. Potrzebuje rzetelnej i uczciwej osoby z doświadczeniem. Organizuję średnio dwie imprezy w miesiącu więc taka osoba, musi być też dyspozycyjna w weekendy. Oferuje dobre wynagrodzenie, można sobie w ten sposób dorobić. Barman to osoba, która zna się na przygotowywaniu drinków alkoholowych i bezalkoholowych, tradycyjnych i tych nowoczesnych. Dodatkowym atutem będzie miła aparycja i poczucie humoru.

Proszę o kontakt tylko zdecydowane osoby, myślące poważnie o mojej ofercie. Szanujmy swój czas, bardzo proszę poważnie podejść do mojej oferty. Niestety nie mam czasu na szkolenie niedoświadczonej osoby. Barman na wesele Rybnik będzie się pojawiać na wszystkich imprezach organizowanych przeze mnie, dlatego proszę o pozostanie w kontakcie ze mną i wcześniejsze informowanie mnie o ewentualnej niedyspozycji. Biorę pod uwagę tylko poważne propozycje. W przyszłym tygodniu zorganizuję rozmowę ze wszystkimi kandydatami, do tego czasu można się zgłaszać. Pośród wszystkich wybiorę osobę, która mnie zaintryguje swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną. Po wyborze barmana na wesele Rybnik omówimy wszystkie szczegóły oraz spiszemy umowę. Liczę na kreatywność i otwartość z waszej strony. Barman na wesele Rybnik to odpowiedzialne zadanie, które ma pomóc przy organizacji imprez okolicznościowych takich jak wesela, imprezy branżowe czy przyjęcia. Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się zorganizować ten casting i rozwinąć do tego stopnia, że mogę podjąć współpracę z barmanem.

Mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się rozwinąć jeszcze bardziej i nawiąże współpracę z innymi osobami, które pomogą mi w organizacji imprez. Barman na wesele Rybnik jest moim spełnieniem marzeń w budowaniu własnego biznesu i kamieniem milowym w rozwoju. Mam nadzieję, że uda nam się nawiązać nić porozumienia i stworzymy razem coś, co o czym będą mówili wszyscy w okolicy.

 

Podobne

Tagi