Zdrowie jest istotne w naszym funkcjonowaniu

sie 28, 2019 przez

Zdrowie jest istotne w naszym funkcjonowaniu

Jak to mówią – jesteś tym, co jesz

Siłownia nieraz jest dla innych motywacją do tego, aby wyglądać tak samo, bądź podobnie, a nawet lepiej niż reszta trenujących. Zakłada się, że lepszy trening jest na siłowni zamiast w domu, ponieważ nie dość, że jest ciekawy, to posiada mnóstwo sprzętów, jak również możliwość skorzystania z pomocy trenera. Wszystko oczywiście zależy od tego, czy pomieszczenie jest na tyle szerokie, by pomieścić więcej sprzętów. A przecież trenerki fitness, muszą być głównym, dobrym przykładem do tego, jaką należy mieć figurę oraz w jaki sposób się odżywiać. W związku z tym, zapewne zastanawiacie się: jaka jest najlepsza dieta redukcyjna dla fitnesski? Dowiesz się tego w poniższym artykule.

Wytrwałość i chęci to podstawa! – Nie tylko dla trenera

My sami decydujemy, czy chcemy się podjąć diety, czy też nie. Nie mamy szczegółowych nakazów dopóki sami nie będziemy chcieć zmiany w swoim wyglądzie, jednak inaczej to wygląda u każdej kobiety, która sama jest trenerką dla swoich podopiecznych. Owszem, dla niej nie jest to takie trudne, aby się powstrzymać, ponieważ jest do tego przyzwyczajona i zazwyczaj preferuje tylko taką dietę. Natomiast – skoro inni potrafią, to dlaczego by nie spróbować? To nic nie kosztuje, a na pewno ułatwi nie tylko aktywny tryb życia, ale również to, aby uzyskać planowany efekt swojej figury. Dieta ta musi być nisko-tłuszczowa, natomiast trzeba więcej jeść węglowodanów, które są niezbędne do wytwarzania energii. Równie ważne dla KAŻDEGO są białka, ponieważ działają na budowę mięśni, przez co są mocniejsze i odporniejsze na zmęczenie. W takim jadłospisie równie istotne są soki owocowo – warzywne, ponieważ zwiększają poczucie sytości, a my w taki zdrowy sposób poczujemy ,,najedzenie’’. Białka są głównie w mięsie i tutaj nie trzeba niczego zmieniać, twarożek posiada chudy nabiał, dlatego warto go włączyć do swojej diety. Przykładowo, na śniadanie możesz zjeść:
– kanapki z jajkiem – szybko się je robi, a do tego w łatwy sposób można dostarczyć sobie nabiału. Przygotuj dwa ugotowane jajka na twardo, kromkę chleba typu pumpernikiel, łyżeczkę hummusu, posiekany szczypiorek, grejpfrut. Jeśli chodzi o przepisy, możesz spróbować korzystania z książki, lub z internetu, które są specjalnie przeznaczone dla osób, którzy dbają o linię i nie tylko.

Podobne

Tagi