Wesele w Rezydencji Protasy

lip 3, 2018 przez

Wesele w Rezydencji Protasy

Wśród wielu domów weselnych, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Rezydencja Protasy to cudowne, klimatyczne miejsce, które sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających organizatorów.

Rezydencja Protasy opinie

To miejsce, które oferuje spersonalizowane układanie całego menu weselnego oraz możliwość wykorzystania dodatkowego stołu ze słodkościami oraz napojami ciepłymi i chłodnymi. Dodatkowym atutem obiektu jest możliwość zorganizowania noclegu dla wszystkich gości przyjęcia weselnego. Rezydencja Protasy charakteryzuje się także wspaniałą, nowoczesną architekturą. Umiejscowienie Rezydencji wśród zagajnika i parku pozwala na odpoczynek na świeżym powietrzu oraz wykonanie wspaniałych sesji zdjęciowych, które będą pamiątką na całe życie.

 

Dla bardziej wymagających par młodych, możemy polecić wybranie się do niedalekiej Puszczy Białowieskiej, gdzie stworzone zostaną magiczne zdjęcia o niebanalnym charakterze. Rezydencja Protasy opinie posiada bardzo dobre: dotychczasowi klienci, którzy mieli okazję być organizatorami lub gośćmi jednego z przyjęć weselnych są zgodni, że to wyjątkowe miejsce na mapie Polski, które z pewnością spełni wszystkie wymagania i pozwoli na zorganizowane idealnego wesela.