Jak wybrać liquid do epapierosa?

sie 29, 2019 przez

Jak wybrać liquid do epapierosa?

Żadne epapierosy nie mogłby istnieć bez olejku zapachowego.Ilość szkodliwych czynników wytwarzanych przez epapierosy zależy od smaku liquida.
Liquidy różnią się składem nikotyny, mogą być bez nikotyny lub zawierać w składzie do 24mg/ml. Na rynku dostępne są również liquidy bazowe o stężeniu powyżej 36mg/ml, które używa się po rozcięczeniu. Liquidy o tym samym smaku, ale o innej mocy będą smakować inaczej. W sklepach specjalistycznych dostępna jest szeroka gama olejków do epapierósw. Przyjęto podział na wkłady owocowe, miętowe, deserowe oraz inne spoza tych kategorii. W aromatach wykorzystywane są syntetyczne substancje spożywcze. Liquidy oparte na naturalnych aromatach są mniej popularne ze względu na dość wysoką cenne. Składem bazowym w liqudzie jest gliceryna roślinna i glikol propylenowy. Glikol propylenowy w przemyśle występuje pod oznaczeniem E152. Liguidy posiadają w swoim składzie wyższe stężenie gliceryny roślinnej, są gęste, posiadają łagodniejszy smak. Monaco e papierosy

Jaki zapach wybrać?

Zapach konwalii (linal) oraz zapach cytryn (cytral) podczas nagrzewania powodują zwiększenie wydalania wolnych rodników, które są czynnikiem chorób nowotworowych i serca. Elektroniczne papierosy najnowszej generacji umożliwiają modyfikowanie parametrów technicznych urządzenie, co ma wpływ na skład chemiczny wytworzonego aerozolu. Producenci olejków oferują coraz to nowsze smaki, może znaleźć już liquidy i smaku whisky, czekolady. Zwiększa to zainteresowanie produktem wiele młodych ludzi. Podczas użycia elektronicznego papierosa ilość wytwarzanych substancji niebezpiecznych dla naszego zdrowia jest nawet 400 razy niższa niż w przypadku tradycyjnych papierosów. Wiele zwolenników epapierosów wybrało ten rodzaj palenie, ponieważ tradycyjne papierosy podczas spalania wydzielają nawet 4tys substancje smoliste, które są groźne dla zdrowia. W przypadku aerozolu wydobywanego podczas palenia elektronicznych papierosów możemy znaleźć formaldehyd, aceton, propanol, akroleinę. Użycie epapierosa zmniejsza ilość niebezpiecznych związków dostarczanych do organizmu, jednak nie wyklucza niebezpiecznego wpływu nikotyny nasz organizm. Na Polskim rynku epapierosy są dostępne zaledwie od dekady, więc nie mam jednoznacznych wyników badań, które obrazują jaki wpływ na palenie elektronicznych papierosów na nasze zdrowie.

Podobne

Tagi