Catering to bardzo ważny punkt każdego szkolenia

lut 19, 2018 przez

Catering to bardzo ważny punkt każdego szkolenia

Kiedy masz zamiar zorganizować spotkanie mające na celu podniesienie kwalifikacji twoich pracowników oprócz odpowiedniego programu, miejsca oraz czasu powinieneś też pomyśleć o dobrym poczęstunku. Smaczna kulinarna oprawa wydarzenia nie tylko pozwoli na zachowanie energii i świeżości umysłów uczestników, ale także wywoła w nich miłe odczucia. Dobre jedzenie, to gwarancja dobrej atmosfery i zadowolenia.

Dla każdego coś dobrego

Obecnie dostępne na rynku oferty firm specjalizujących się w gastronomicznym zaopatrzeniu różnego rodzaju eventów pozwalają na dopasowanie potraw i przekąsek do miejsca oraz charakteru wydarzenia, a także do czasu jego trwania.

Przy krótkich szkoleniach najbardziej sprawdzają się potrawy serwowane na zimno, najczęściej w trakcie przerwy na kawę. Kanapki, przystawki, sałatki, czy słodkie wypieki to tylko cześć z repertuaru, jaki zaoferować ci może catering na szkolenia Poznań jest przecież pełen firm proponujących tę usługę.

W przypadku długich spotkań warto przemyśleć menu oparte na ciepłym jedzeniu. Lunch w postaci obiadu, baru, czy szwedzkiego stołu z gorącymi i pachnącymi propozycjami z Polski lub innych stron świata doskonale wpłynie na przebieg wydarzenia.

Jednym ograniczeniem w tej kwestii przy rozpiętości ofert obecnego rynku cateringowego jest twoja własna wyobraźnia. Nawet przy niewielkim budżecie będziesz w stanie wybrać coś dla siebie i dla twoich pracowników.

Zadbanie o poczęstunek dla uczestników pozwoli nie tylko na wyżej wspomnianą regenerację sił, ale da również możliwość do nieco luźniejszej konwersacji i wymiany myśli.

 

Podobne

Tagi